top of page
  • קנדיס

ביצת הג׳ייד

הביצה הזאת גם נקראת ביצת אנרגיה והיא מגיעה מכל מני סוגים של קריסטלים אני בחרתי ג'ייד בגלל יכולות הריפוי שלה, והאיזון בין האנרגיה הנשית והאנרגיה הגברית.

אנרגיה נשית זאת אנרגיית השאקטי שלנו- האנרגיה עצמה, התנועה, המים שלנו, השקט והסערה, הרגשות שלנו, החיות שבנו, התיאבון לחיים, היצירה, האי ודאות, ההכלה, האהבה, האימפולסיביות ממש תתארי לך האישה החופשיה שזורמת ועושה כל מה שבא לה.

אנרגיה גברית היא השיווה שלנו- המודעות, הסלע, האש, העשייה, ההורדה לקרקע, ראיה למטרה, החשיבה. תתארי לך איזה צ'יף יושב מסתכל על הכפר שלו,

הפולריות ביניהם הוא הריקוד שלהם, בין המים לאש, ממש כמו שמים נעים בין הסלע

לכולנו יש את שתי האיכויות אלה. גם את הנקבי וגם את הזכרי, יכול להיות שאחד מהם יותר דומיננטי בזמן מסויים בחיים שלנו ולכן אולי מרגישות קצת אבודות, חלשות, מבולבלות וחסרות אנרגיה. תרגול עם הביצת הג'ייד מאזנת אותנו בין הנקבי לזכרי ומחזירה אותנו אל הבית, הרחם שלנו – היוני שלנו.

יוני- בסאנסקריט מקדש.

היוני שלנו מלאה בחוכמה אנחנו קוראות לזה – Yoni wisdom

היוני מספרת לנו ומראה לנו מה אנחנו באמת רוצות, מהבטן, הקול הפנימי

אנחנו הנשים כל כך מחוברות לאינטואיציה יש לנו את הקול הפנימי הזה שמדברת איתנו היא נותנת לנו משהו שאין לאף אחד אחר, מכירה את זה שאת יודעת יותר טוב מכל אחר מה טוב לילד שלך, כי את פשוט יודעת את בתוכך… זה חוכמת היוני.

היום אנחנו סופסוף מתעוררות אחרי שנים של דיכוי, מאות אלפי שנים של דיכוי זוכרת בימיי הביניים שהיו שורפים מכשפות?! אז המכשפה הזאת היא אמא שבסך הכל ידעה מתוך האינטואיציה שלה מה יקרה… והיא שילמה מחיר.

השתיקו אותנו, הקטינו אותנו, דיכאו לנו את המיניות וכל התירגולים האלו הפכו ליהיות סודיים ועכשיו לאט לאט שקאטי זורחת ועולה על פני השטח ואנחנו דורשות את החופשיות שלנו, להיות אישה ערה ומודעת אישה בעלת כריזמה ואהבה לחיים, אישה אוהבת, אישה מקבלת, אישה חזקה, אישה מינית.

המיניות שלנו דורות הייתה תלויה בגברים שלנו, (והוא מסכן רק רוצה לענג אותך) איך גבר יכול להענג אותך אם אנחנו הנשים עטופות בדורות של דיכוי, כאב, שנאה עצמאית (שזה רק בתורשה שלנו) ובחיים הנוכחים האלו אנחנו מרצות בעיקר כדי שיאהבו אותנו

כמה פעמים בחיים שלך אמרת"נו טוב אני אתן לו… אתן לו מה שהוא רוצה, הוא הגיע עד פה, הוא ממש מנסה, אולי יעזוב אותי בשקט" מלא פעמים בחיים שלנו נכנסו למצב אינטימי שלא באמת רצינו.

היוני המתוקה שלנו היא שריר… והיא זוכרת הכל.

יכול להיות שהחשק המיני שלך כבר לא קיים… כי לא נתת לעצמך זמן להיות באמת מגורה.

יכול להיות שהיוני שלך רדומה… כי אולי הדחקת כל כך הרבה מגע ותחושות שאת כבר מנותקת ממנה.

יכול להיות שיש לך דלקות ופיטריות כרוניות… מפני שאת לא בגוף שלך ובורחת לארץ החולומות.

ואת פה… כי את רוצה אחרת!!!

בתירגול ביצת הג'ייד אנחנו מחזירות את המודעות שלנו אל היוני המתוקה שלנו.

רק זה שאת רוצה לעשות תרגול להעיר אותה ורפא אותה, את מתחילה כבר את הריפוי.

תירגול בביצת הג'ייד מעירה את היוני שלנו, רוב הנשים בעולם חוות אורגזמה דגדגנית שהיא אורגזמה חוץ גופית, תירגול בביצת הג"יד מעירה את דפנות הנרתיק שלנו וגורמת לנו להנאה גדולה יותר בזמן חדירה, לאורגזמה שהיא יותר חזקה, יותר אנרגטית, יותר ארוכה, אורגזמה שהיא אינה מפוצצת את האנרגיה אלא מאפשרת לנו להשתמש באנרגיה שלה והתמלא בכוחות מחודשים.

יש אפשרות שתגלי עולם חדש!

(השבוע חבר שיתף איתי שבמשך 20 שנה עשה סקס לא נכון!)

תירגול בביצת הג'ייד תעזור להזרים אנרגיה תקועה

תיגול בביצת ג'ייד מלמדת אותך להיות קשובה לגופך וללמוד איך לדייק עם עצמך

תירגול בביצת הג'ייד מסייעת אחרי לידה לשקם את הנרתיק, מסייעת בבריחת שתן, מסייעת בכאבי מחזור ומחזור לא סדיר, מסייעת בציסטות.

תיגול בביצת הג'ייד מעירה את האישה המינית שבך, מחזירה לך את החשק, את הרטיבות, מכפילה את העונג, נותנת לך את הביטחון להעיז לחקור.

לי ביצת הג'ייד נתנה לי את החיים שלי בחזרה. הייתי שבורה ובדיכאון אחרי פרידה מאהוב, הייתי צריכה להחזיר את האהבה שלי אל עצמי והביצה פשוט עשתה את זה.

תירגול היומי בביצת ג'ייד פשוט כמו יוגה… יוגה ליוני שלך, גם מקום להקשבה, קבלה וההכלה, לי היא נתנה את האפשרות להתאבל, לשחרר, להתחזק, ולהזמין חדש

היום אני מרגישה בשיא שלי, מאוהבת בחיים שלי, נמצאת בארץ האהבה, מעיזה לחיות, חייה את הרגע ואת החלום

אני מזמינה אותך להצטרף אל מיליוני נשים שמתרגלות עם היוני שלהן, עם הקסם שלהן

נשים ערות, שמרשות לעצמן להיות בדיוק כמו שהן, מושלמות!!!.

תצרי קשר להזמין את ביצה שלך

Comments


bottom of page